SOLANO Holiday Homes

Gotowe domki letniskowe, ze wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do przenoszenia, posiadające wszystkie zalety tradycyjnie budowanych domków letniskowych.
Każdy kto kiedykolwiek budował dom lub realizował inwerstycję wie z jakimi trudami wiąże się tradycyjna budowa która nigdy nie jest zakończona na czas, a także rzadko kiedy poziom wytadków mieści się w pierwotnie założonym budżecie.

01

Nowoczesna architektura

Domki SOLANO posiadają nowoczesną architekturę - nie poznasz, że są to domki mobilne, jednak możesz korzystać ze wszystkich zalet wynikających z możliwości ich przemieszczenia. Wiesz co kupujesz - nowoczesny wygląd, rozplanowanie wnętrza, możliwości zamówienia w pełni wyposażonego domku, gotowego do zamieszkania pod klucz. Wysoka jakość wykonania, przy użyciu materiałów sprawdzonych i znanych producentów, zamawiając domek SOLANO, kupujesz produkt markowy.

02

Mobilność i elastyczność

Masz pełną elastyczność - nie wiesz jak długo będziesz dysponował terenem? Co chcesz na nim wybudować i czy nie podejmiesz deyzji o sprzedaży gruntu w ciągu kilku najbliższych lat? Domki SOLANO możesz w każdej chwili przenieść w inne miejsce lub sprzedać na rynku wtórnym. Zamawiając gotowe domki wraz z wyposażeniem, omijasz ryzykowny, długotrwały i kosztowny porces budowlany - przygotowujesz teren, instalacje wod-kan i elektryczną, domki przyjeżdżają gotowe do użytku na działkę, ośrodek powstaje w bardzo krótkim czasie i zarabia na siebie.

03

Wzmocniona konstrukcja stalowo - szkieletowa

Z uwagi na wzmocnioną konstrukcje stalowo-szkieletową przystosowaną do przemieszczania otrzymujecie Państwo dużo bardziej wytrzymały domek, niż w przypadku tradycyjnie budowlanych domków letniskowych. Panadto wszystkie domki wybudowane są zgodnie z projektami architektoniczno-konstrukcyjnymi, a także spełniają surowe, europejskie normy. Domki SOLANO możecie Państwo przemieszczać tak często, jak to będzie potrzebne.

04

Domki SOLANO powstają w hali produkcyjnej

Domki SOLANO powstają w hali produkcyjnej, co gwarantuje stałą temperaturę produkcji i magazynowania materiałów. Warunki atmosferyczne - deszcz, śnieg, mróz - nie stanowią przeszkody w budowaniu, niekorzystnie wpływając na właściwości materiałów, a także na czas budowy.

05

Niższa cena

Cena domku jest wyraźnie niższa niż w przypadku tradycyjnych domków budowlanych - nie musisz zatrudniać architekta, kierownika budowy, wykonywać fundamentów - wybierając domki SOLANO oszczędzasz czas i pieniądze. Możesz sfinansować zakup domków nisko oprocentowanym leasingiem, bez konieczności pozyskiwania drogiego i sformalizowanego kredytu, co jest niemożliwie w przypaku tradycyjnej budowy.

06

Zakup w leasing

Oferujemy możliwość zakupu domków wraz z pełnym wyposażeniem w leasing. Niskie koszty finansowania, uproszczona procedura, niska wpłata własna, a przy okazji optymalizacja podatku dochodowego to niewątpliwie olbrzymie atuty.

Szybki kontakt:

 +48 510 109 880

 info@gotowe-domki.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij