jak wykonane są domki solano mobile homes?

01

Z uwagi na wzmocnioną konstrukcję stalowo-szkieletową przystosowaną do przemieszczania utrzymujecie Państwu duzo bardziej wytrzymały domek, niż w przypadku tradycyjnie budnwanych dumków letniskowyth.

02

Do produkcji domków SOLANO używane są materiały najwyższej jakości, renomowanych producentów. Wszystkie materiały pusiadają stosowne atesty i certyfikaty.

03

Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości wykonania, dlatego każdy domek SOLANO objęty jest gwarancją, co zapewnia Państwu spokój użytkowania

04

Przy odbiorze każdego domku utrzymujecie Państwo dokumentację ukazującą przebieg instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej

05

Każdy domek SOLANO, zanim trafi do produkcji seryjnej, poddawany jest szeregom testów, w tym testom wytrzymałościowym — sprawdzamy jak domek zachowuje się w ciężkim terenie, w terenie pochylonym, podczas załadunku i transportu, osobiście przewozimy domek w warunkach ekstremalnych i tylko takie domki sprzedajemy.

06

Wszystkie domki produkowane są na podstawie ścisłych norm jakościowych, w oparciu o profesjonalny projekt architekta oraz konstruktora. Powtarzalność produkcji skonkretyzowanych modeli gwarantuje, ze produkt finalny jest bardzo dopracowany, zoptymalizowany i powstaje przy zachowaniu najwyższej staranności budowy, niedostępnej podczas tradycyjnej budowy.

07

Domki SOLANO powstają w hali produkcyjnej, co gwarantuje stałą temperaturę produkcji i magazynowania materiałów. Warunki atmosferyczne — deszcz, śnieg, mróz — nie stanowią przeszkody w budowaniu, niekorzystnie wpływającym na właściwości materiałów, a także na czas budowy.

08

Posiadamy profesjonalny park maszynowy uraz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Wdrożony system kontroli jakości produkcji pozwala uniknąć błędów tak często spotykanych na tradycyjnej budowie.

wybierz jakość

Szybki kontakt:

 +48 510 109 880

 info@gotowe-domki.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij