SOLANO Mobile Homes

Wybierz najbardziej doświadczonego producenta w Polsce - ponad 450 domków dostarczonych klientom w Europie

SOLANO Mobile Homes – producent obiektów mobilnych: domków wakacyjnych, mobilnych biur, całorocznych mieszkań dla pracowników, garden office. Gotowe domki to nowoczesne rozwiązanie architektoniczne wysokiej jakości. Obiekty SOLANO są dużo bardziej solidne i estetyczne niż plastikowe domki holenderskie, typowe domki drewniane czy obiekty kontenerowe.

Firma powstała z połączenia doświadczenia firmy wyniesionego z obecności na rynku budowlanym – od 18 lat oraz z działalności w branży turystycznej – od przeszło 11 lat. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i przemyślanych gotowych domków letniskowych w konkurencyjnej cenie - zarówno do użytku indywidualnego jak i komercyjnego, współpracując z ośrodkami i campingami. Domki mobilne SOLANO produkowane są zgodnie z najwyższymi normami, z materiałów renomowanych producentów przez zespół wykwalifikowanych pracowników, w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Szczecinie.

Firma prowadzi działalność na terenie całego kraju, obecnie większość naszych produktów importowanych jest do państw Unii Europejskiej. Spółka prowadzi również własne ośrodki wczasowe nad Bałtykiem na bazie domków letniskowych, a także realizuje inwestycje „pod klucz” jako generalny wykonawca.

Misją firmy SOLANO jest niekończące się dążenie do doskonałości w zakresie dostarczanych rozwiązań, a w efekcie końcowym uzyskanie zadowolenia Klienta. Wyznaczamy trendy na rynku budowy domków letniskowych w Polsce, proponując niespotykane wcześniej rozwiązania i rewolucjonizując przy tym proces budowlany i inwestycyjny.

Szybki kontakt:

 +48 510 109 880

 info@gotowe-domki.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij