SOLANO Holidays Homes

Powstało z połączenia doświadczenia firmy wyniesionego z obecności na rynku budowlanym – od 18 lat oraz z działalności w branży turystycznej – od przeszło 11 lat. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i przemyślanych gotowych domków letniskowych w konkurencyjnej cenie - zarówno do użytku indywidualnego jak i komercyjnego, współpracując z ośrodkami i campingami. Domki mobilne SOLANO produkowane są zgodnie z najwyższymi normami, z materiałów renomowanych producentów przez zespół wykwalifikowanych pracowników, w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Szczecinie.

Firma prowadzi działalność na terenie całego kraju, obecnie większość naszych produktów importowanych jest do państw Unii Europejskiej. Spółka prowadzi również własne ośrodki wczasowe nad Bałtykiem na bazie domków letniskowych, a także realizuje inwestycje „pod klucz” jako generalny wykonawca.

Misją firmy SOLANO jest niekończące się dążenie do doskonałości w zakresie dostarczanych rozwiązań, a w efekcie końcowym uzyskanie zadowolenia Klienta. Wyznaczamy trendy na rynku budowy domków letniskowych w Polsce, proponując niespotykane wcześniej rozwiązania i rewolucjonizując przy tym proces budowlany i inwestycyjny.

Szybki kontakt:

 +48 724 282 393

 biuro@solanopolska.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij