dlaczego warto zainwestować w domki solano?

01

Wysoka jakość wykonania domków, przy użyciu materiałów sprawdzonych i znanych producentów, zamawiając domek SOLANO, kupujesz produkt markowy.

02

Trwała konstrukcja stalowo - szkieletowa, gwarantująca wytrzymałość, stabilność i wieloletnie użytkowanie, bez ryzyka osiadania budynku.

03

Nie musisz budować kosztownych fundamentów — domki wymagają jedynie równej utwardzonej powierzchni.

04

Masz pełną elastyczność — nie wiesz jak długo będziesz dysponował terenem? Co chcesz na nim wybudować i czy nie podejmiesz decyzji o sprzedaży gruntu w ciągu kilku najbliższych lat i chcesz mieć pełną elastyczność? Domki SOLANO możesz w każdej chwili przenieść w inne miejsce lub sprzedać na rynku wtórnym.

05

Cena domku jest wyraźnie niższa niż w przypadku tradycyjnych domków budowanych — biorąc pad uwagę wszystkie poboczne koszty budowy, a nie tylko koszt budowy domku w stanie surowym - wybierając domki SOLANO oszczędzasz czas i pieniądze.

06

Zamawiając gotowe domki wraz z wyposażeniem, omijasz ryzykowny, długotrwały i kosztowny proces budowlany – przygotowujesz teren, instalacje wod-kan i elektryczną, dumki przyjeżdżają gotowe do użytku na działkę, ośrodek powstaje w bardzo krótkim czasie i zarabia na siebie.

07

Nie musisz zatrudniać kierownika budowy.

08

Jesteś niezależny, minimalizując ilość ekip budowlanych, które często zawodzą, są nierzetelne, przerywają pracę lub schodzą z placu budowy.

09

Możesz sfinansować zakup domków nisko oprocentowanym leasingiem, bez konieczności pozyskiwania drogiego i sformalizowanego kredytu, co jest niemożliwe w przypadku tradycyjnej budowy.

10

Jesteś niezależny od warunków atmosferycznych - brak opóźnień, a tym samym strat spowodowanych złymi warunkami atmosferycznymi wstrzymującymi budowę.

11

Brak konieczności opłacania architekta — omijasz długotrwały i kosztowny etap projektowy, wybierając jeden z wielu gotowych i sprawdzonych projektów, unikasz bardzo częstych błędów w projektowaniu.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe aspekty, inwestycja w mobilne domki SOLANO oznacza wyższą stopę zwrotu z Twojej inwestycji w ośrodek wczasowy.

Szybki kontakt:

 +48 510 109 880

 info@gotowe-domki.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij