Dla właścicieli gruntów

Posiadasz działkę nad morzem i nie masz czasu lub pomysłu aby czerpać z niej pożytki, a jedynym przepływem pieniężnym, który generuje nieruchomość jest płacony podatek od nieruchomości?
Sprawdź poniższe formy współpracy z firmą SOLANO, a w przypadku pozytywnego wyniku analizy zainwestujemy w Twoją działkę.

1

Oferta wynajmu długoterminowego domków SOLANO dla właścicieli gruntów

Nie jesteś pewien w jaki sposób chcesz wykorzystać swój grunt w horyzoncie długoterminowym? Chcesz prowadzić swój własny ośrodek wczasowy ale nie posiadasz wystarczających środków na zakup lub wybudowanie domków letniskowych?
Oferta długoterminowego wynajmu domków mobilnych SOLANO jest dla Ciebie.

oferujemy:

 1. wypożyczenie domków na cele wynajmu turystycznego na okres minimum 5 lat.
  Domki dostarczane w zaawansowanym stanie deweloperskim, z wykończoną łazienką i aneksem kuchennym, bez mebli i wyposażenia.

 2. dogodne terminy płatności za wynajem

 3. doradztwo i wsparcie w zakresie prowadzenia własnego ośrodka wczasowego

 4. samofinansującą się inwestycję – bez inwestowania znacznych środków finansowych możesz osiągnąć dochód i atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji

minimalne wymagania dot. wynajęcia domków w ramach umowy najmu:

 • wnioskujący posiada prawdo do dysponowania gruntem w lokalizacji atrakcyjnej turystycznie (niekoniecznie nad morzem)

 • wnioskujący posiada wystarczający potencjał do uruchomienia usługi wynajmu turystycznego na bazie wynajętych domków

W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia

2

Długoterminowa dzierżawa gruntu

W przypadku, gdy nie chcesz sprzedawać nieruchomości, ale zarazem chcesz osiągać dochód przy całkowitym braku zaangażowania własnego czasu – wydzierżaw teren firmie SOLANO. Jesteśmy zainteresowani wynajmem długoterminowym na okres 10 – 20 lat. Po zawarciu umowy, wybudujemy na Twoim terenie ośrodek wczasowy na bazie mobilnych domków SOLANO, który będziemy eksploatować w umówionym okresie dzierżawy. Wypełnij poniższe zgłoszenie, a w ciągu 30 dni otrzymasz wstępną propozycję warunków dzierżawy.
minimalne wymagania dot. przedmiotowej nieruchomości, aby wniosek został rozpatrzony:

 • zgłaszający dysponuje prawem własności nieruchomości

 • działki zlokalizowane są na terenie Polski, w miejscowości położonej w pasie nadmorskim, nad Bałtykiem, w odległości nie więcej niż 1 km od najbliższego zejścia na plażę - powierzchnia działki wynosi minimum 1000m2

Oferujemy atrakcyjny czynsz i możliwość uzyskania dochodu pasywnego Jeśli Twoja nieruchomość spełnia w/w warunki, wypełnij poniższy wniosek, a otrzymasz gwarantowaną odpowiedź w ciągu 30 dni. W przypadku pozytywnej oceny analityka, przedstawimy wstępną ofertę wydzierżawienia terenu.

3

Kupno nieruchomości za gotówkę

W niektórych przypadkach firma SOLANO jest w stanie zaproponować odkupienie gruntu. Jeśli jesteś zainteresowany szybką sprzedażą działki za gotówkę, wypełnij poniższe zgłoszenie, a przedstawimy proponowane warunki odkupienia gruntu.
minimalne wymagania dot. przedmiotowej nieruchomości, aby wniosek został rozpatrzony:

 • zgłaszający dysponuje prawem własności nieruchomości

 • działki zlokalizowane są na terenie Polski, w miejscowości położonej w pasie nadmorskim, nad Bałtykiem, w odległości nie więcej niż 1 km od najbliższego zejścia na plażę

 • powierzchnia działki wynosi minimum 1000m2

gwarantujemy:

 • pełne bezpieczeństwo transakcji

 • szybką finalizację transakcji

 • płatność gotówką

formularz

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i zachowanie poufności przekazanych informacji. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia przez analityka, skontaktuje się z Państwem przedstawiciel firmy SOLANO w celu omówienia podstawowych warunków dzierżawy oraz przedłożenia wstępnej oferty. W przypadku akceptacji wstępnej oferty i chęci współpracy ze strony Właściciela Nieruchomości, zaproponujemy spotkanie w dogodnym miejscu, celem omówienia szczegółowych warunków współpracy.

Wybierz formę współpracy jaką jesteś zainteresowany:

Dane kontaktowe:

Dane z formularza zostaną udostępnione do wglądu tylko i wyłącznie firmie GOTOWE DOMY Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Rynek Sienny 2/2, 70-543 Szczecin
Wszystkie powyższe 5 pół są obowiązkowe

Szybki kontakt:

 +48 510 109 880

 info@gotowe-domki.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij